NOTE! Furesø Kommune uses several lists of suppliers.

[T] "Furesø Kommune - Håndværkere"

The list of craftsmen ensures that the future collaborative partners of Furesø Municipality are aware of and agree to be bound by the by the labour clauses adopted by and applicable in Furesø Municipality. At the same time, the companies will also raise their profile and achieve greater visibility of their company profile in relation to the municipal procurers.

[T] "Furesø Kommune - Teknisk rådgivning og konsulentbistand"

Furesø Kommunes liste for leverandører af rådgiver- og konsulentydelser. Ved at acceptere nedenstående krav og vilkår vil du kunne blive optaget på Furesø Kommunes liste for rådgivere og konsulenter. Listen sikrer, at Furesø Kommunes kommende samarbejdspartnere har kendskab til og forpligtiger sig på de arbejdsklausuler, som er besluttet og gældende i Furesø Kommune. Samtidig vil man som virksomhed også kunne opnå profilering samt mere synlighed omkring ens virksomhedsprofil over for kommunens indkøbere. Har du spørgsmål til oprettelse af en profil her på Comdia eller til registrering på Furesø Kommunes liste, kontakt da Support på +45 71 99 36 72 eller support@comdia.com

[T] "Furesø Kommune - Øvrig rådgivning og konsulentbistand"

[T] "D19B59DB-8520-4111-9A5D-D105F813DBCA"

[T] "Furesø Kommune - Inspirationskatalog for øvrige leverandører"

Furesø Kommunes liste for leverandører af Gaver, møder og catering. Ved at acceptere nedenstående krav og vilkår vil du kunne blive optaget på Furesø Kommunes liste for leverandører af gaver, møder og catering. Listen sikrer, at Furesø Kommunes kommende samarbejdspartnere har kendskab til og forpligtiger sig på de arbejdsklausuler, som er besluttet og gældende i Furesø Kommune. Samtidig vil man som virksomhed også kunne opnå profilering samt mere synlighed omkring ens virksomhedsprofil over for kommunens indkøbere. Har du spørgsmål til oprettelse af en profil her på Comdia eller til registrering på Furesø Kommunes liste, kontakt da Support på +45 71 99 36 72 eller support@comdia.com

Companies on the list of suppliers

Choose supplier registration
Category:
Add
Type and select the desired category - add 'Add' or 'Enter'

Selected categories:
Supplier
1KOMMA5 Danmark A/S
2M EL-INSTALLATION A/S
3W Industri Service ApS
A B GLAS APS
A. B. GLAS ApS
A. VILLADSEN A/S
A/S A. P. BOTVED
A/S BOTICA ENTREPRISE
A/S FLEXAIR
A/S JULIUS NIELSEN & SØN
AB enterprise
ABC PAVILLONER A/S
ABS ALARM OG SIKKERHED A/S
ABVAC A/S
ADAPTEO A/S
AG Gulve A/S
AG. Sportsservice ApS
AGRO SERVICE V/NIS PETERSEN
AK Service og Vedligehold A/S
ALBERTSLUND TØMRER OG SNEDKER A/S
ALCA-GRUPPEN APS
Algeco Denmark A/S
Algenord ApS
ALPHA AKUSTIK ApS
ALVENT A/S
AM Maler Firma
Amber-Byg ApS
Andel Lumen A/S
ANDERSEN & HEEGAARD A/S
Andersen & Heegaard EL A/S
ANLÆGSGARTNER GOTTLIEB A/S
ANLÆGSGARTNER ROBERT SMITH SØRENSEN
Anlægsgartnerfirmaet Dahlgaard ApS
ANLÆGSGARTNERFIRMAET KIRKEGAARD A/S
Anpartsselskabet HBN af 10. juni 2024
Arch A/S
ARKIL A/S
ASON A/S
Atea A/S
AUT. EL-INSTALLATØR HENRIK JUNKER SØRENSEN ApS
B & J Malerfirma ApS
B C GAS OG VAND APS
B.C. GAS OG VAND ApS
BAGGER LÅSE & ALARM A/S
Bakkelygård Entreprenør & Anlæg ApS
BALLERUP-SMØRUM KLOAKSERVICE A/S
BEATRÆ A/S SNEDKER- OG TØMRERFIRMA
BELA-BYG A/S
BEN BUILDING ENTERPRISE ApS
BENNY JOHANSEN & SØNNER A/S
BENT BRANDT A/S
BeSafe ApS
BLENDEX A/S
BM-EL ApS
Bravida Danmark A/S
Brdr. Hansen Group ApS
Brejner Entreprenørfirma A/S
BRIFI BYG APS
Brolægger Eksperten ApS
BROVANG SKILTE ApS
BS LANDSKABSPLEJE A/S
BT GULVE OG GARDINER A/S
BT GULVE OG GARDINER HERLEV A/S
BT installation ApS
BY BANG ApS
BYENS LÅSESERVICE FREDERIKSSUND ApS
Byens Tagdækker og tømrer Roskilde
Byens Tagdækker og Tømrer ApS
Byggekonsulenter.dk ApS
BØGELUND VVS A/S
C. MØLLMANN & CO.'S EFTF. A/S
C. MØLLMANN & CO. A/S
C.C Rengøring ApS
C.C Rengøring & Facility ApS
C C CONTRACTOR A/S
C.C. CONTRACTOR A/S
CAC Entreprenør A/S
CADO A/S
CANBYG ASX 1516 APS
Care4Nature ApS
CARLSEN & CO. ApS
CASADANA A/S
CASØ SERVICE ApS
CC Modul ApS
CFB Industri APS
CG JENSEN A/S - Fabriksparken v. Glostrup
CG JENSEN A/S
CH BYG A/S
CHARLES CHRISTENSEN A/S
CHRISTIANSEN & ESSENBÆK A/S
CITY GRUPPEN A/S
CitySystem A/S
CL SMED A/S
CLAUS DALSGAARD A/S
CLAUS HOLMER APS
CO2PRO ApS
Coatable A/S
COLAS DANMARK A/S
Concept Living A/S by ABC
Conplet A/S
Copla Legepladser ApS
CR EL & TEKNIK A/S
CURACON A/S
CURT ANDERSEN A/S
D.A.S. Team ApS
Dacon ApS
Dahl Service ApS
Dahlgaard Entreprise ApS
DALPIN DANSK LEGEPLADSINSPEKTION ApS
DALSGAARD PAVILLONER A/S
DANREN BOGDOL A/S
DANSIGN A/S
DANSK ENERGI CENTER A/S
Dansk Facaderens ApS
Danske Naturlegepladser ApS
DANTAET A/S
DE BLÅ LÅSESMEDE ApS
DELFIN VVS APS
Den Lille Legepladsfabrik ApS
DK ROOF A/S
DKTV anlæg ApS
DPU Entreprise A/S
Dr. Schutz Nordic A/S
DTM Gulve A/S
DYHL ELECTRIC ApS
E. Kallesøe Aut. El-installationsfirma A/S
E. KALLESØE AUTORISERET EL-INSTALLATIONSFIRMA A/S
E. KLINK A/S
EBBE DALSGAARD A/S
ECOBETA A/S
Eco-Power ApS
EDF Danmark A/S
Eduplay ApS
EGEDALEL.DK ApS
Ekberg Gulventreprise ApS
Ela Installation ApS
Elfirmaet Hjortskov & Jensen A/S
ELHuset Kbh. ApS
ELINDCO A/S
ELSEC A/S
EL-SERVICE ApS
Eltemo ApS
ELVERDALS PROF DANISH PRODUCTS A/S
Energitech.dk ApS
Enigma Byg ApS
Entreprenør Asger Madsen ApS
Entreprenør Lasse Toft
ENTREPRENØR THOMAS JØRGENSEN ApS
ENTREPRENØRFIRMAET HLM ApS
ENTREPRENØRFIRMAET NORDKYSTEN A/S
Er-Gartner ApS
Eventyr Leg Design ApS
EVERGREEN SPORT ApS
Evers Byg ApS
EXPANDIA MODULER A/S
F. Madsen entreprise v/Flemming Madsen
FB Hegn & Natur v/F.Bekker
Fejebakken ApS
FINN L. & DAVIDSEN A/S
Kolon Total Inventar
FJ TRADING A/S BOLIG- OG INSTITUTIONSINVENTAR
Fjordlandets Anlæg
FLEMMING FRANCK A/S
FLISESPECIALISTEN ApS
FMK Gulve
FS FUGETEKNIK ApS
Fuglebjerg Tømrer & Bygningsentreprise
Furesø Varmeservice ApS
FYNS ENERGITEKNIK A/S
G. TSCHERNING A/S
GARDIN LIS A/S
Gentleman-Byg Aps
GK DANMARK A/S
GLADSAXE BYGNINGSENTREPRISE ApS
Glarmester Frandsens eftf.
GLARMESTER LARS JOHANSEN A/S
Glarmesterfirmaet Ruder Konge v/Brian Christensen
GLARMESTRENES DØGNVAGT A/S
Glaseriet ApS
GodEnergi A/S
GO-LEG V/MICHAEL BRANDT SVENDSEN
GORM HANSEN A/S
GRAMSTRUP KØLING A/S
Gruber El-Teknik ApS
GRØN VÆKST A/S
Grønne Leverum ApS
Grønt og gråt ApS
GSG Malerfirma A/S
GULDAGER A/S
GUNDSØ ENTREPRENØR FORRETNING A/S
GUNDSØ MARKISER A/S
Gunnar Svendsen Gulve A/S
GUSTAV NIELSENS EFTF. ApS
H.U.S. ApS
HAGS DANMARK A/S
Halsnæs Malerfirma v/Claus Rathje
HANS HENNING NIELSEN A/S
HARESKOV ELEKTRIC A/S
Heboleg v/Claus Hebo
HEDEDANMARK A/S
Hegn og Porte ApS
HEJ MURERENTREPRISE A/S
HELMER CHRISTIANSEN A/S
Helsingør bygge og anlæg
Heto ApS
HITSA A/S
HMC Byg & Anlæg A/S
HMJ BYG ApS
HOFFMANN A/S
HOLME ApS
Holme Gulve ApS
HOTRI STORKØKKEN A/S
HP EL ApS
HS Gulvservice v/Mikael Jensen
HØJAGER BELYSNING A/S
Håndværkerringen VVS ApS
IC SKILTE ApS
Icopal Entreprise a/s - Hedehusene
ICOPAL ENTREPRISE ApS
I-KLIMA A/S
INGENIØR- OG ENTREPRENØRFIRMA GRAVMAND A/S
Inno ApS
Intern A/S
ISHØJ HEGN A/S
ISOKVIK.ISOLERING ApS
JAMO SIKRING A/S
Jats Entreprise A/S
JC Nedrivning Fyn A/S
JEN-TEK VENTILATION APS
JESPER KROGH NILSSON TØMRER & SNEDKERMESTER ApS
JHH Entreprenør ApS
JM Byg & Montage ApS
JOCA TRADING A/S
John Jensen A/S
JOHN JENSEN A/S, VVS INSTALLATIONER
JONSSONS A/S
JP2TAL VENTILATION ApS
JT3 KLIMA A/S
JUST JENSEN A/S
JUUL & NIELSEN A/S
JYLLANDS MARKISEFABRIK A/S
JÖNSSON ENTREPRISE A/S
JØRGEN HOLM A/S MALER- OG HOVEDENTREPRENØR
KAJ BECH A/S
KASA GRUPPEN A/S
KATHØJ KLOAKSERVICE ApS
Katja-Gruppen ApS
KBK TAGENTREPRISE A/S
KEMP & LAURITZEN A/S
KENTTO A/S
KIBO SIKRING A/S
KINGO KARLSEN A/S
KJÆR & LASSEN ENTREPRISE A/S
KJÆR KNUDSEN A/S
KLINGENBERG A/S
KloakTek ApS
KOKHOLM SØRENSEN ApS
KOMPAN DANMARK A/S
KONE A/S
KRAGE OG JENSEN BYG A/S
Krogstrup ApS
KRÜGER A/S
Kvalitetsarbejde ApS
KW. Ventilation
Kyedbyg A/S
KØGE BROLÆGGERFIRMA APS
LAMBÆK GULVE A/S
LE34 Odense
LANDINSPEKTØRFIRMAET LE34 A/S
LANDSKABSENTREPRENØR SVEN BECH A/S
Larsens Byggeservice ApS
Ledon A/S, Kolding
LEDON A/S
LEGEPLADSKONSULENTEN apS
LH HOCKERUP A/S
LHG Tagdækning ApS
LHG Tømrer A/S
LM Multi
LTECH A/S
Luma Multiservice
LUNDGAARD TØMRER-SNEDKERFIRMA ApS
LYDERS & SVEND G A/S
LYDERS & SVEND G. A/S
M.J. ERIKSSON AKTIESELSKAB
Maler Elgaard v/Betina Elgaard Andersen
MALERFIRMA ROBERT RASMUSSEN A/S
MALERFIRMAET AGGERGAARD NIELSEN ApS
Malerfirmaet CPG I/S
MALERFIRMAET HENRIK STERLER ApS
Malerfirmaet KL A/S
Malerfirmaet Lenskjold v/Jimmy Lenskjold
MALERFIRMAET OLSEN & CHRISTIANSEN A/S
MALERFIRMAET PETERSEN & ANDERSEN A/S
MALERFIRMAET PMG ApS
MALERFIRMAET SANDER & DAM A/S
MALERFIRMAET TORBEN BOE V/VIVIAN L NIELSEN
Malermester Christian Falch
MALERMESTER DAHMS
MALERMESTER SV.AAGE SØRENSEN A/S
MALERMESTER SV. AAGE SØRENSEN A/S
Malermester Thomas Carlsen
MALERTEAM HENRIK MUNCK APS
Maxplay ApS
MB Fugtteknik ApS
MBG ENTREPRISE A/S
MD BYG ApS
Mester H ApS
Midt & Nordsjællands El-Service ApS
Midtgaard´s Gulve ApS
MILÁN BELYSNING ApS
minAlarm.dk ApS
Mini Homes ApS
MM TOTALBYG ApS
MOGENS V. ZELTNER A/S
MONSTRUM ApS
MS Skovservice ApS
MT Højgaard Danmark A/S
Munck Asfalt a/s
Munck Byg/Tag ApS
Mundt gulve
Mundt Entreprise
Murer og Entreprenørmester Folmer Nielsen & Søn ApS
Murerfirmaet B. S. ApS
MURERFIRMAET DNS ApS
Murerfirmaet KB ApS
MURERFIRMAET THOMAS LARSEN ApS
Murermester Mads Jessen Jensen ApS
MURERMESTER MARTIN BØHM ApS
Murermester SK ApS
MØLBAK LANDINSPEKTØRER A/S
MøllerLøkkegaard A/S
N. H. HANSEN & SØN A/S
Naturleg ApS
Nedrivning ApS
NEDRIVNINGSAKTIESELSKABET J. JENSEN
Nicoleg ApS
NIELSEN & SØN TØMRER, SNEDKER, MALERFIRMA ApS
NimTag A/S
NKR GRUPPEN ApS
NLT TAGDÆKNING ApS
HTH Holstebro
NOBIA DENMARK A/S
NOORD ApS
Nordens Entreprise ApS
Nordic Stone Care ApS
Nordic-EL ApS
Nordisk Solfilm Vest ApS
NORDTAGA/S HOVEDKONTOR
NORDTAG A/S
Norva24 Danmark A/S
Nybo Kessler Entreprise ApS
NYRUP HANSEN A/S
NÅR A/S
O.K. ENTREPRISE, INGENIØR OG ENTREPRENØR APS
O.K. ENTREPRISE. INGENIØR OG ENTREPRENØR ApS
Odense Nedbrydning A/S
OKNygaard A/S
OLE JEPSEN A/S
OLUF BRØNNUM & CO. A/S
Farum-el installation
OMEGA ApS
Ommen A/S
Ommen a/s
Omtankebyg ApS
OP3 Byg A/S
Optimus Anlæg A/S
Orbital Projects ApS
OSCON ApS
P OLESEN & SØNNER A/S
P. OLESEN OG SØNNER A/S
P. Winther Jespersen Herlev A/S
P. WINTHER JESPERSEN A/S
P.I.T. HEGN A/S
P.P. Brolægning ApS
PACCO A/S
PALM'S GULVE ApS
PANKAS A/S
Peab Asfalt A/S - Køge - Kontor
Peab Asfalt A/S
Pedersen og Niemann ApS
Per Aarsleff A/S
Planleg A/S
PNP-BYG A/S
PODA ENTREPRISE ApS
Polygon A/S
PORS BROLÆGNING OG ENTREPRENØRFIRMA ApS
POUL SEJR NIELSEN EL ApS
Poul Sejr Nielsen Tag & Facade ApS
PRIMATAG A/S
PRO VENTILATION A/S
ProfaGroup Service ApS
ProfiDeSign IVS
Projekt A/S
PROTECTOS A/S
QVALITETSGULVBELÆGNING ApS
R.S.Byg
Raunstrup Tømrer A/S
REB entreprise ApS
REBO A/S
REBrejner Entreprise
Recover ApS
RENSNU.DK
RMG-INSPEKTION A/S
Rosuz Construction ApS
Rud Living ApS
RUDERSDAL UDLEJNING ApS
RØDER & MORTENSENS EFTF. A/S
S D KJÆRSGAARD A/S
S.D. KJÆRSGAARD A/S
EUROSTAR DANMARK A/S
Saferoad Services A/S
SCANSERVO APS
SCHELLER. HOUGAARD & PETERSEN A/S
SCHLÆGER ApS
Schlæger Gruppen A/S
SCHNEIDER ELECTRIC DANMARK A/S Serviceværksted
SCHNEIDER ELECTRIC DANMARK A/S
SERA LÅSE & SIKRING ApS
SERI Q SIGN A/S
Service Plus A/S
SIGN PARTNER A/S
SKADESERVICEVAGTEN A/S
SKOU GRUPPEN A/S
SKOVLUND-EL ApS
SMEDEFIRMAET L. S. STÅLMONTAGE ApS
Smedekompagniet ApS
SMKA MALERSERVICE ApS
SNEDKERMESTER ARNE PEDERSEN A/S
SOLARFUTURE ApS
SOLARPARK A/S
Sorgenfri Hegn v/Ole Hesseldahl Rasmussen
Spangenberg & Madsen Rådgivende Ingeniørfirma A/S
Sport Invent ApS
STORE-HEDEBYG ENTREPRISE A/S
STUBOGGREN.DK ApS
Suntechniq ApS
SYDKYSTENS EL-FORRETNING A/S
SYDKYSTENS EL A/S
Sydvestsjællands Kloakservice A/S
Systec ApS
Søgaard Tag og Tømrer ApS
SØKVIST EL-ANLÆG A/S
SØNDERGAARD A/S
SØREN HELWEG-MIKKELSEN
T. JESPERSEN VENTILATION ApS
Tagrende Mesteren
Tagrende Thomas
Meier Profil & Glas A/S
TARPGAARD A/S
Tech Partner Aps
Tec-SolutionZ Service ApS
TELE-CONTROL A/S
TEMA GRUPPEN ApS
Terranor A/S
THYHOLM MURER A/S
Tiset Savværk A/S
TMC BYG ApS
TMconstruction ApS
TORMAX DANMARK A/S
Totalmontering ApS
TRESS A/S
Trio Gulve ApS
TRUMF MALERFIRMA A/S
Tømrer & Snedkermester Karl-Ove Jensen
TØMRER- OG SNEDKERFIRMA AAGE JØRGENSENS EFTF. ApS
Tømrer og Snedkerfirmaet Henriksen ApS
TØMRER- OG SNEDKERMESTER BØRGE NIELSEN A/S
Tømrer- og Snedkermester Martin Friis ApS
TØMRERENTREPRISEN A/S
TØMRERFIRMAET BØRGE NISSEN ApS
Tømrerfirmaet Holst og Christensen ApS
Tømrerfirmaet Kasper G. Gandborg ApS
TØMRERFIRMAET STEN JENSEN A/S
Tømrermester Bruncke ApS
Tømrermester Daniel Varle
Tømrermester Lars Egeris ApS
Tømrermester Løje ApS
TØMRERMESTER TROELS HANSEN A/S
UDVIKLENDE UDERUM ApS
Uggerly Installation A/S
UNIQA Group A/S
UNISPORT SCANDINAVIA ApS
URBA PLAY ApS
Vagn og Lars Johansen El ApS
VAGN OG LARS JOHANSEN, TØMRERFIRMAET ApS
Vang & Karlskov ApS
Vejdoktoren.dk ApS
VEJLE TRADING ApS
Vention ApS
Vesta Fjord ApS
VI MARTIN ApS
VIAVENT ApS
VIEBKE & WEST MALERFIRMA A/S
VIEBKE OG WEST MALERFIRMA A/S
Viggo Pedersen & Søn A/S Byggeentreprise
Viking Markiser og Solafskærmning A/S
VikingNor I/S
VILLY JØNSSON A/S
VVS PLAN ApS
VærløseVVS ApS
W JOHANSEN EL APS
W. JOHANSEN EL ApS
WEIBEL INSTALLATION A/S
WindowMaster A/S
Wolff Svendsen A/S
W-VENTILATION APS
Würtz Gruppen A/S
ZACHO-LIND A/S
Zahle & Co. A/S Electric
ZAHLE & CO. A/S
Zeland Entreprise ApS
ZØLLNER A/S
Øland's Kloakmester ApS
Ønskelegepladser ApS
Åvang Entreprise ApS