Entities

Furesø Kommune

Vendor list



Register

Furesø Kommunes Leverandørliste

[T] "1AF48B1D-B2A9-4551-9463-80FE36CBD307"

NB: It requires a "private company/supplier" profile to apply for admission to the vendor registration.


[T] "Virksomheder på leverandørlisten"

Supplier
A B GLAS APS
A. B. GLAS ApS
A.T anlægsgartner
A/S BOTICA ENTREPRISE
A1 Glas v/ Neil Sinclair
ABC PAVILLONER A/S
ALCENSOFT A/S
Alge-Expressen ApS
ALPHA AKUSTIK ApS
AM Superbyg ApS
AMG-GRUPPEN ApS
AN METALFACADER ApS
ANLÆGSGARTNER ROBERT SMITH SØRENSEN
AXELTOFT ApS
B C GAS OG VAND APS
B.C. GAS OG VAND ApS
BGFIX Danmark ApS
BRAVIDA DANMARK A/S
BRDR. LAURIDSEN ApS
C. MØLLMANN & CO.'S EFTF. A/S
C. MØLLMANN & CO. A/S
CADO A/S
Cami Miljø v/Jan Bødker Kristensen
CANBYG ASX 1516 APS
CARLSEN & CO. ApS
CHARLES CHRISTENSEN A/S
CHRISAL SKADEDYRSSERVICE A/S
COMBI BYG A/S
Copla Legepladser ApS
CR EL & TEKNIK A/S
Cramo Adapteo A/S
DANSK LEGEPLADSINSPEKTION ApS
Dansk Miljøkontrol ApS
DANSK POLYGLAS A/S
DELFIN VVS APS
DELTA-PROSAL ApS
DOLENCO ApS
Dream Team Service I/S
Egedal Entreprise v/Henrik Norbrink Hass
ELHuset Kbh. ApS
EL-JENSEN APS
ENCO A/S - EL
ENTREPRENØRFIRMAET OLE MIKKELSEN A/S
Entreprenørfirmaet TS v/Tonny Svendsen
EUROSTAR DANMARK A/S
Farum Låseservice & RS Låseservice
FJ Byg og Anlæg ApS
FLEMMING FRANCK A/S
folmer nielsen og søn aps
FOLMER NIELSEN & SØN ApS
Frid Byg
FROSTLINE A/S
Seehuusen VVS
FYRODAN VVS A/S
GF BYG ApS
GLARMESTER LARS JOHANSEN A/S
Global Teknik v/Brian Jensen
Green Communication ApS
GROUNDPLUG INTERNATIONAL ApS
GRØN VÆKST A/S
GUNDSØ ENTREPRENØR FORRETNING A/S
Gunnar Svendsen Gulve A/S
HAGS DANMARK A/S
HARESKOV ELEKTRIC A/S
Harris & Svendsen ApS
HedeDanmark Sorø
HEDEDANMARK A/S
Hegn og Montage ApS
Helsingør bygge og anlæg
HOLME ApS
Hrmann
HØJAGER BELYSNING A/S
Højris Murer & tagfirma
I/S BRØDRENE NIELSEN
INMITEK ApS
I-plus ApS
ISHØJ HEGN A/S
JaMa-El v/Jakob Due Madsen
JAN HANSEN VVS A/S
JATOB APS
JELU GULVBELÆGNING ApS
JOHAN CHRISTENSEN & SØN ApS
JONSSONS A/S
JT3 KLIMA A/S
JUST JENSEN A/S
Kaelo IVS
KASA GRUPPEN A/S
Kiertner Kloak ApS
KLINGENBERG ANLÆG & KLOAK A/S
Kokkedal Tømrer-Snedker IVS
KOMPAN DANMARK A/S
KRÜGER A/S
KVALIFUGE ApS
LE34 Odense
LANDINSPEKTØRFIRMAET LE34 A/S
Landinspektørfirmaet Robert Jakobsen ApS
Larsens Byggeservice ApS
LASTO A/S
LEIF LARSEN VENTILATION A/S
Leif Pedersens Eftf. ApS
LEIKA DANMARK A/S
LEKOLAR LEIKA A/S
LELECTRIC A/S
LG Handel og Nedbrydning IVS
LUND GULVE ApS
Lundsdal v/Thomas Mollerup Skov
LYDERS & SVEND G A/S
LYDERS & SVEND G. A/S
MALERFIRMA ROBERT RASMUSSEN A/S
MALERFIRMAET HENRIK STERLER ApS
MALERFIRMAET JENS B. ADRIAN ApS
Malerfirmaet KL
Malerfirmaet Lenskjold v/Jimmy Lenskjold
Malermester Damsbak
MALERMESTER GERT BLINK RASMUSSEN
MALERMESTER TEIT FREDERIKSEN ApS
Malermester Thomas Carlsen
MALERTEAM HENRIK MUNCK APS
Maxplay ApS
Midtjysk Miljøblæsning Aps
minAlarm.dk ApS
MM GROUP ApS
Mobilhouse A/S
MpEntreprise v/Michael Pamperin
Munck Byg/Tag IVS
TORBEN HOLST NIELSEN
MURERMESTER TORBEN HOLST NIELSEN A/S
MØLBAK LANDINSPEKTØRER A/S
ND TOTALBYG ApS
Nedbrydning | NL Gruppen ApS
NIELSEN & SØN TØMRER, SNEDKER, MALERFIRMA ApS
NJORD VVS Teknik ApS
Nordic Bygningsentreprise ApS
NORDISK KUNSTGRÆS IMPORT ApS
NTEK ApS
NYBO-KESSLER MALERFIRMA A/S
OMMEN & MØLLER A/S
OSCON ApS
OSTERKRÜGER ELECTRIC A/S
P.M Montage-Teknik A/S
P.M. MONTAGE-TEKNIK A/S
PACCO A/S
Panex Solafskærmning I/S
PARTNER & CO. A/S
Pedersen og Niemann ApS
Per Aarsleff A/S
PETER GANDBORG
PM Ejendomsservice v/Peer Møller
PNP-BYG A/S
Prestige Maleren IVS
PRO VENTILATION A/S
PROCESSIO ApS
Ras.Jensen Entreprenører ApS
REGNVANDSTANKEN ApS
REN VELKOMST ApS
ROSENFELT CHRISTENSEN & WEST ENGINEERING A/S
Rørskou El ApS
SCHELLER. HOUGAARD & PETERSEN A/S
SERI Q SIGN A/S
SHS ANLÆG & KLOAK ApS
SIF GRUPPEN A/S
SKEL.DK LANDINSPEKTØRER P/S
SKOU GRUPPEN A/S
SKOVLUND-EL ApS
SMKA MALERSERVICE ApS
Snedkermester Kevin Rister
Solum Roskilde A/S
Svanefjord Entreprise ApS
Systec ApS
SØREN HELWEG-MIKKELSEN
TF Sport & Fritid ApS
THORSØ A/S
TOFT v/Eddy Toft
TORMAX DANMARK A/S
Trio Gulve ApS
TRUMF MALERFIRMA A/S
Tømrer- og Snedkermester Martin Friis ApS
TØMRERFIRMAET BØRGE NISSEN ApS ved PETER RUTKJÆR
TØMRERMESTER FLEMMING PEDERSEN
Tømrermester Martin Jespersen
UH COMMUNICATIONS ApS
Ulrik Schæffer
VEKSØ A/S
VIEBKE & WEST MALERFIRMA A/S
VIEBKE OG WEST MALERFIRMA A/S
Viking Markiser og Solafskærmning A/S
VILLY JØNSSON A/S
VOGNMAND KOLD A/S
VVS JESS A OLSEN APS
VVS JESS A. OLSEN ApS
VVS PLAN ApS
W JOHANSEN EL APS
W. JOHANSEN EL ApS
WEIBEL INSTALLATION A/S
WSP Danmark A/S
W-VENTILATION APS
ZACHO-LIND A/S
Zahle & Co. A/S Electric
ZAHLE & CO. A/S
ZYSTM A/S

Furesø Kommune at Comdia

Supplier

Tender

Market dialog

Innovation

Leverandørliste: 186
Kommende udbud: 0
Arkiverede udbud: 0