[T] "Roskilde Kommunes leverandørliste"

Roskilde Kommunes leverandørliste

Companies on the list of suppliers

Category:
Add
Type and select the desired category - add 'Add' or 'Enter'

Selected categories:
Supplier
103 ApS
A B GLAS APS
A. B. GLAS ApS
A. VILLADSEN A/S
AB Tagdækning ApS
ABVAC A/S
AG Gulve A/S
AG. Sportsservice ApS
Agent Skilte v/Rolf Marcell Hegedys
AJ Sikring og Teknik ApS
AL rør & stål ApS
Algenord ApS
ALPHA AKUSTIK ApS
Andersen & Heegaard EL A/S
ANLÆGSGARTNER GOTTLIEB A/S
ANSØ GRUPPEN A/S
Arch A/S
Arentfeld A/S
ARKIL A/S (Greve)
ARKIL A/S
ATTENTION GROUP A/S
AXELTOFT A/S
BAGGER LÅSE & ALARM A/S
BAK Entreprise v/Beynur Apurahman Kirez
BARE-EL ApS
BELA-BYG A/S
BEN BUILDING ENTERPRISE ApS
BeSafe ApS
Bierbaum Brolægning
BJÆLKEHØJ ENTREPRENØR ApS
Køgeafdeling
BLIKKENSLAGERFIRMAET JESPER HANSEN ApS
BODE A/S
BT GULVE OG GARDINER HERLEV A/S
BVO Tagdækning
BY BANG A/S
Byens Isolering
BYENS LÅSESERVICE FREDERIKSSUND ApS
Byg og service gruppen
Bygkontrol ApS
BØGELUND VVS A/S
C. MØLLMANN & CO.'S EFTF. A/S
C. MØLLMANN & CO. A/S
CADO ApS
CANBYG ASX 1516 APS
CASADANA A/S
CASØ SERVICE ApS
CERTEGO A/S
CH BYG A/S
CHARLES CHRISTENSEN A/S
CHRISTIANSEN & ESSENBÆK A/S
CITY GRUPPEN A/S
CL SMED A/S
COLLER MURERENTREPRISE ApS
Com EL ApS
COMBI BYG A/S
Convido - El
Copla Legepladser ApS
CURT ANDERSEN A/S
Dahl Service ApS
DALPIN DANSK LEGEPLADSINSPEKTION ApS
DANSIGN A/S
DANSK DIAMANTBORING ApS
Dansk Kvalitets Håndværk ApS
Dansk Miljøkontrol ApS
Dansk Tækkeservice ApS
Danske Naturlegepladser ApS
DANTAET A/S
DBI Transport A/S
DBI-BYG A/S
DANSK BELYSNINGS SERVICE A/S
DBS LYS A/S
De Grønne Malere IVS
Delta Electric ApS
DEN KREATIVE GARTNER ApS
Den Rigtige Maler
Dansk Miljørådgivning A/S (DMR Geoteknik, DMR Skimmel & DMR Arbejdsmiljø)
DMR A/S
DPU Entreprise A/S
E KLINK A/S
E. KLINK A/S
EASY2ACCESS A/S
EBBE DALSGAARD A/S
EBH Byg, din lokale tømrermester ApS
Eco-Power ApS
Egholm Gruppen ApS
EL:CON Roskilde A/S
EL:CON A/S
ELINDCO A/S
ELSEC A/S
ENCO A/S - EL
ENERGIELEKTRIKEREN ApS
ENTREPRENØR BENNY PETERSEN A/S
Envirograf Europe ApS
EUROSTAR DANMARK A/S
EWII ENERGI A/S
F.J. POULSEN'S ANLÆGSGARTNERI A/S
F. J. POULSEN A/S
FATOCA TAGDÆKNING APS
Fazade Aps
Finn L. & Davidsen A/S
Fischer Gruppen A/S
Kolon Total Inventar
FJ TRADING A/S BOLIG- OG INSTITUTIONSINVENTAR
FLEX MODUL A/S
FORSTAS A/S
frisk maler design/lars frisk
Furesø Varmeservice ApS
G. TSCHERNING A/S
Gagatek A/S
GK DANMARK A/S
GLADSAXE BYGNINGSENTREPRISE ApS
GLARMESTER LARS JOHANSEN A/S
Glaseriet ApS
GO-LEG V/MICHAEL BRANDT SVENDSEN
GORM HANSEN & SØN A/S
Grøn Vækst A/S
Grønt og gråt ApS
GUNDSØ ENTREPRENØR FORRETNING A/S
GUNDSØ MALERFORRETNING AF 1987 A/S
GUNDSØ MARKISER A/S
H. PALLE HANSENS EFTF. ApS
H.P. CHRISTENSEN & SØNNER A/S
HAGS DANMARK A/S
HAMPUS A/S
HedeDanmark Sorø
HEDEDANMARK A/S
HHS BYG ApS
HOFFMANN A/S
HOLBÆK GULVENTREPRISE ApS
HOLM TØMRER-OG SNEDKERFIRMA A/S
HOLME ApS
Holme Gulve ApS
Holmstrup & Mortensen A/S
HOVEDSTADENS BYGNINGSENTREPRISE A/S
HS Gulvservice v/Mikael Jensen
Humicon ApS
HUSSVAMP LABORATORIET APS
HYDRO-CON A/S
HØJAGER BELYSNING A/S
IBSEN EL-ANLÆG A/S
I-KLIMA A/S
IM BYG/IVER MITTAG
Københavns Afdeling
IMS/VVS A/S
Intern A/S
INTERVENT A/S
I-plus ApS
ISHØJ HEGN A/S
J. Elmlund v/Jacques Elmlund
JACK FOGED A/S
JaMa-El v/Jakob Due Madsen
JAMO SIKRING A/S
Jatob Nedbrydning ApS
JC Nedrivning Fyn A/S
JD Gulve ApS
JELU GULVBELÆGNING ApS
JEN-TEK VENTILATION APS
JHH Entreprenør ApS
JM Byg & Anlæg ApS
JOSK ApS
JP2TAL VENTILATION ApS
JQ Byg A/S
JQT A/S
JS VENTILATION A/S
JUUL & NIELSEN A/S
JÖNSSON ENTREPRISE A/S
K D GULVE A/S
K.D. GULVE A/S
KAJ BECH A/S
KASA GRUPPEN A/S
KBK TAGENTREPRISE A/S
KC Teknik Aps
Kemp & Lauritzen A/S
KIBO SIKRING A/S
KINGO KARLSEN A/S
KJÆR & LASSEN ENTREPRISE A/S
KJÆR KNUDSEN A/S
KJÆRS ENTREPRISEPLUS A/S
KLINGENBERG ANLÆG & KLOAK A/S
KOMPAN DANMARK A/S
KONTAKTEN ApS
Krogh Ventilation ApS
Krogstrup ApS
KW. Ventilation
KØGE BROLÆGGERFIRMA APS
Køges Glarmester og Tømrer
LAMBÆK GULVE A/S
LARS PRINTZ A/S
LAYBOURN EL A/S
LEIF LARSEN VENTILATION A/S
LH-GULVE A/S
LINDE BRANDMATERIEL APS
LINDEGAARD EL & TEKNIK ApS
Lithomex A/S
LUNDGAARD TØMRER-SNEDKERFIRMA ApS
M. Klarskov Entreprise ApS
M.J. ERIKSSON AKTIESELSKAB
Malerfirma Fobian & Laursen ApS
MALERFIRMA ROBERT RASMUSSEN A/S
Malerfirmaet Lystbæk IVS
MALERFIRMAET NIELS HANSEN ApS
MALERFIRMAET PETERSEN & ANDERSEN A/S
MALERFIRMAET SANDER & DAM A/S
Malerfirmaet Selund A/S
MALERHUSET STEEN NIELSEN A/S
Malermester Mikkel Riel
MALERMESTER SV.AAGE SØRENSEN A/S
MALERMESTER SV. AAGE SØRENSEN A/S
Maxplay ApS
Mayday Service ApS
MBA Miljø ApS
MC BYG A/S
Merløse Transport & Entreprenør ApS
MH ApS
Midtgaard´s Gulve ApS
MIDTSJÆLLANDS BYGGESERVICE A/S
MOE A/S Næstved
MOE A/S
MULTI-TEK BRANDDØRE AF 1988 A/S
Munck Asfalt a/s
MURBO ApS
Murermester Folmer Nielsen & Søn
Murer og Entreprenørmester Folmer Nielsen & Søn ApS
MøllerLøkkegaard A/S
NCC Danmark A/S
ND TOTALBYG ApS
NIELSEN & SØN TØMRER, SNEDKER, MALERFIRMA ApS
NIMTAG ApS
NJORD VVS Teknik ApS
Nordisk Klimateknik ApS
NORDISK KUNSTGRÆS IMPORT ApS
Nordisk Legepladsinstitut ApS
Norva24 Danmark A/S
Næsten alt udenfor v/Claus Kjær Sørensen
OK Energiteknik A/S
OKNygaard A/S
Ommen A/S
Ommen a/s
OSCON ApS
P OLESEN & SØNNER A/S
P. OLESEN OG SØNNER A/S
P.P. BROLÆGNING A/S
PACCO A/S
PANKAS A/S
Pedersen og Niemann ApS
Per Aarsleff A/S
PESTCON ApS
PETRI & HAUGSTED A/S
PNP-BYG A/S
PODA ENTREPRISE ApS
POUL SEJR NIELSEN EL ApS
PRO VENTILATION A/S
Projekt ApS
PROTECTOS A/S
RasJensen ApS
Raunstrup Bygningsservice A/S
REBrejner Entreprise
Recover ApS
René Svendsen
Renovo ApS
RKB Gulve
ROSKILDE GULVENTREPRISE A/S
RTR KLOAKSERVICE ApS
RØDER & MORTENSENS EFTF. A/S
SANIVA FACILITY A/S
SCHELLER. HOUGAARD & PETERSEN A/S
SCHLÆGER ApS
Schlæger Gruppen A/S
SEAS-NVE Udelys A/S
SERA LÅSE & SIKRING ApS
SERI Q SIGN A/S
SIF GRUPPEN A/S
SIGN PARTNER A/S
SJÆLLANDS TØMRERENTREPRISE A/S
SMOCK VENTILATION ApS
SNEDKERMESTER ARNE PEDERSEN A/S
Snedkermester Kevin Rister
STANTEK SMEDE- & MASKINVÆRKSTED APS
Storprint v/Scott Jason Rooney
Strander Entreprenør A/S
STUBOGGREN.DK ApS
SØNDERGAARD A/S
Sørensen Entreprise ApS
T. JESPERSEN VENTILATION ApS
TAGRENS A/S
Meier Profil & Glas A/S
TARPGAARD A/S
TELE-CONTROL ApS
Terranor A/S
TF Sport & Fritid ApS
THOMAS GULD ApS
THORSEN OG PETERSEN VVS A/S
TJ-Gulventreprise ApS
TORMAX DANMARK A/S
Trinava Skadeservice Danmark ApS
Trinava Skadeservice Danmark A/S
Trio Gulve ApS
Tscherning Beton A/S
Tækkemand Carlsen
Tækkemand Mads Hetoft
Tækkemand Thomas Melbye v/Thomas Melbye-Hansen
TØMRER- OG SNEDKERMESTER NIELS LIEN ApS
TØMRERENTREPRISEN A/S
TØMRERFIRMAET EJNER HANSEN & SØN APS
Tømrerfirmaet Holst og Christensen ApS
TØMRERFIRMAET JOHANSEN & BERNHARD APS
TØMRERMESTER MADS HYLLEHØJ ApS
TØMRERMESTER TROELS HANSEN A/S
UNISPORT SCANDINAVIA ApS
V Entreprise
Vang & Karlskov ApS
VENTILATIONSPARTNER ApS
Vesta Fjord ApS
VIEBKE & WEST MALERFIRMA A/S
VIEBKE OG WEST MALERFIRMA A/S
Viggo Pedersen & Søn A/S Byggeentreprise
VILLY JØNSSON A/S
VINZENT A/S
VP Nedrivning IVS
VT-gruppen ApS
WEIBEL INSTALLATION A/S
Wibholm Aut. El-installatør
WINTHER & MØLLENBACH ApS
W-VENTILATION APS
Würtz Gruppen A/S
ZACHO-LIND A/S
ZYSTM A/S
ZØLLNER A/S
ØSTERGAARD KLIMATEKNIK ApS
ÅVANG ApS