Entities

Faaborg-Midtfyn Kommune

ITG-list



Register

Faaborg-Midtfyn Kommune's ITG-liste


NB: It requires a "private company/supplier" profile to apply for admission to the vendor registration.


[T] "Denne leverandørliste har regodkendelse 12 måneder efter din første godkendelse. Dvs. at du aktivt skal ind og regodkende klausuler og krav, for at forblive på listen. Du vil modtage en påmindelse via email 30 dage før fristen for regodkendelse."

[T] "Virksomheder på leverandørlisten"

Supplier
1:30 Kommunikation
103 ApS
2WATER ApS
3J ELECTRIC ApS
A.V. JEPPESEN TØMRER- OG SNEDKER- MESTRE A/S
A/S SKRÆPS VOGNMANDSFORRETNING AF 1927
A/S VIKING RUBBER COMPANY. FAABORG
A+Miljø ApS
A1 CONSULT A/S
ABC PAVILLONER A/S
ACCU-DAN A/S
ACTE A/S
ADAPTEO A/S
Adsbøll Renovering A/S
AIR-TECH KOLDING ApS
AJOS A/S
AKTUM A/S
ALARMTEKNIK A/S
Alex Taxi ApS
ALF JENSEN A/S. SPODSBJERG
Algerensfyn
ALL REMOVE DANMARK A/S
Allested Installationsforretning v/Kenneth Hansen
ALLETIDERS PARTY SERVICE
ALLROUND BYG A/S
ALPHA AKUSTIK ApS
ALUMECO A/S
ALF MØLLER LAMBERTSEN ApS
AML Entreprise ApS
Analog ApS
ANLÆGSGARTNER TH. SKOV LARSEN ApS
ApS IB TAGEL ARKITEKT M.A.A.
ARCHIFIELD ApS
ARKIL A/S
Arkil Fundering A/S
Arkiteknatur
Arkitekten & Ingeniøren ApS
ARKITEKTFIRMAET VALLENTIN OG HAUGLAND A/S
Arkitektur Zonen v/ Ronald Ed Toliver
Asgaard Recruitment ApS
A-SPORT A/S
ASSENS MURER- OG ENTREPRENØRFORRETNING A/S
ATTENTION GROUP A/S
Aunslev Tæppe- og Gulvbelægning v/Claus Winther
AUT EL-INSTALLATØR FLEMMING NIELSEN A/S
AUT. EL-INSTALLATØR FLEMMING NIELSEN A/S
AUT. EL-INSTALLATØR JENS NIELSEN ApS
Autohuset Fyn ApS
AUTOHUSET MARSLEV ApS
AVK Plast A/S
B & V KØLETEKNIK ApS
BANG`S VVS
Begravelsesforretningen Værdig Afsked
BELVENT A/S
BENNY TUBÆK A/S
BERGHOLDTS TURISTFART A/S
BERGHOLDT A/S
BERGHOLDT.DK A/S
Bielefeldt Byg
BILHUSETTHYBO A/S
BILLUND/HANSEN ARKITEKTER P/S
BIRKELY A/S
BJARNE ANDERSENS TØMRER OG SNEDKER V/BJARNE ANDERSEN
BJERG IVERSEN A/S
BM BOGENSE A/S
BO GODT FYN ApS
BORIS LAURITZEN
BRANDBOARD ApS
BRAVIDA DANMARK A/S
BRDR HANSEN SALLINGELUND APS
BRDR. HANSEN SALLINGELUNDE ApS
BRDR. KRISTIANSEN ApS
BRDR. LYSEMOSE ANLÆG ApS
BREINHOLM ApS
Bridgesystem ApS
BRIGHTR GROUP ApS
Broby Byg og Bo v/Michael Egeberg Rasmussen
BROBY EL ApS
BROBYVÆRK TØMRERFORRETNING APS
BROCONSULT A/S
BROHOLM SLOT ApS
Brolykke Coaching
Bruuns Entreprenørservice v/Claus Bruun
BT GULVE OG GARDINER MIDDELFART A/S
Building Survey ApS.
BULL DESIGN ApS
Bygkontrol ApS
BYGMESTER FINN JUUL JØRGENSEN
Bøgekær Service I/S v/Jan Hansen og Henrik Hansen
BØGSKOV A/S
Bønnelykke El ApS Svendborg
Bønnelykke El ApS
C & W ARKITEKTER A/S
C.C. Skadedyrs Service ApS
C.E NIELSEN ApS
C.O. Trading v/Ole Jensen
CADO A/S
Carbi ApS
Carl Ras - Odense
CARL RAS A/S
CASA ARKITEKTER A/S
CAVERION DANMARK A/S
CC TEKNIK ApS
CERTEX DANMARK A/S
CFB MONTAGE APS
CG JENSEN A/S - Fabriksparken v. Glostrup
CG JENSEN A/S
Chriscoating DGF A/S
CiPe:Care Odense Aps
CJ Anlæg Bolig Erhverv A/S
CLAUS CHRISTENSEN
CLOCKWORK REKLAMEBUREAU A/S
COBI REHAB ApS
COLLIERS INTERNATIONAL DANMARK A/S
Comfort Ventilation ApS
COMPLETE.DK ApS
Copla Legepladser ApS
Cortekst IVS/Forlaget Forår
Cortekst ApS
COWI A/S
CP ApS
CP BYG ApS
CP Flytteservice v/Claus Heinrich Petersen
CREO ARKITEKTER A/S
CT FLYT & SERVICE ApS
CTRLP v/Mads Holdgaard
CuraTec Nordic
CxWeb IVS
CZOO A/S
Dahls El A/S
DAHL'S EL A/S
DANICH ApS
DANISH DISPLAY SOLUTION ApS
DAN REHAB A/S
DAN-REHAB A/S
DANREN BOGDOL A/S
Dansk Erhvervsisolering ApS
Dansk Industri Plast ApS
DANSK INSTALLATIONS TEKNIK A/S
DANSK KØL & KLIMA ApS
DANSK LEGEPLADS ADMINISTRATION ApS
DANSK LEGEPLADSINSPEKTION ApS
DANSK POLYGLAS A/S
Dansk Sikkerhedsvagt
DANSK SOLAFSKÆRMNING & SIKRING ApS
Dansk Totalentreprise
DANSK VEJ & PARK UDSTYR ApS
DANTAET A/S
DAVENKA ApS
DANSK BELYSNINGS SERVICE A/S
DBS LYS A/S
DE-CON ApS
DEPOTET ApS
Det fynske madhus v/Thomas Munk
DEWA VVS & ENERGI A/S
DGE MILJØ- OG INGENIØRFIRMA A/S
DIN GODE MALER
Din Tøjmand v/ Tom Rene
Dines Jørgensen & Co. A/S
Dkinventar
DOLENCO ApS
DR. SCHUTZ SCANDINAVIA A/S
DREJER & CO.. NYBORG A/S
DREIER & CO., NYBORG A/S
DSB Århus - Augustenborggade 30
DSB
DSC Promotion ApS
E. P. SKIBSREPARATION ASSENS A/S
E.J. SERVICE A/S
ECOBETA A/S
EcoOnline ApS
Eco-Power ApS
ECR ApS
EGELUND A/S ENTREPRENØR
EGEMOSE EL OG ENERGI ApS
EGIL RASMUSSEN A/S
Ejby Tømrer- og Snedkerforretning I/S
Ejlskov Entreprise
EKJ RÅDGIVENDE INGENIØRER AS
EKJ RÅDGIVENDE INGENIØRER A/S
El og Bygningsservice v/Dennis Johansen
EL:CON A/S
EL-INSTALLATØR HENNING MADSEN
ELLINGE SMEDIE A/S
El-team fyn A/S
ELVERDALS PROF DANISH PRODUCTS A/S
ENERGI FYN BREDBÅND A/S
ENERGIELEKTRIKEREN ApS
ENSLEV Tømrer- & Snedker ApS
ENSLEV, TØMRER & SNEDKER ApS
ENTREPRENØRFIRMA ARTHUR & BJARNE JENSEN. ODENSE ApS
ENTREPRENØRFIRMAET ANTON CHRISTENSEN ApS
ENTREPRENØRFIRMAET OLE MIKKELSEN A/S
Entreprenørfirmaet Vejstrup Maskinstation A/S
Entreprisestyring ApS
Erritsø Gulvafslibning / Gulvsliberen.com
Erritsø Gulvafslibning v/ Michael Stegemeier
Esbensen Nielsen v/Lars Esbensen Nielsen
ESPE & GESTELEV EL-FORRETNING ApS
EUROSTAR DANMARK A/S
EXPANDIA MODULER A/S
F.K. Montering v/Flemming Knudsen
P.E. ANDREASEN A/S
FA. P.E. ANDREASSEN A/S
FALCH VVS TEKNIK
Falkenberg Porte v/René Falkenberg Jensen
Farmers Byggeservice v/ Niels-Henrik Lykke Pedersen
Farve X-perten Fyn ApS
FAVN ApS
FiberLAN A/S Svendborg
FIBERLAN A/S
FINGERSPITZ ApS
FIRMA HEMSTRA PALLE GRÆSHOLM
FITNESS ENGROS A/S
FLEX MODUL A/S
JØRN FLINDT HANSEN
Flindt Hansen EL
FLT ALARMER ApS
Flyttefirma Danmark v/Jon Brændeholm Tølbøll
FONDEN DE SOCIALE INNOVATIONS ENTREPRENØRER
Forstas A/S
Fotograf Westersø/v. Ib Westersø
FREDERIK NIELSENS EFTF. NYBORG A/S
FRISK MALERSERVICE
FROST VVS
FROSTLINE A/S
Fuglsanggård v/Thomas Petersen
FUNDER ApS
Fyns Brandsikring ApS
FYNS ENERGITEKNIK A/S
FYNS GAS TEKNIK ApS
Fyns glarmester - og tømrer ApS
Fyns Gulvmontage ApS
FYNS VARMEPUMPECENTER APS
FYNSKE FARVER A/S
FAABORG BÅDEBYGGERI OG MOTORVÆRKSTED APS
Faaborg El-Service
FAABORG FARVEHANDEL ApS
Faaborg Hvidevareservice
FAABORG-MIDTFYN ENTREPRENØREN ApS
Garant Faaborg - Tæppehuset v/ Kim Krog Rasmussen
Garant Odense ApS
GARDIN LIS A/S
GARDINMONTØREN ODENSE APS
GARDIN MONTØREN BOTEX HOME ApS
GENKNUS & KABELL A/S
Geopartner Landinspektører A/S
Gislev - Frørup Smedie og Maskinforretning
GISLEV VARMESERVICE V/JENS ERIK NØRSKOV OLSEN
Gislev-Holme Murerforretning ApS
GJERSING V.V.S. ApS
GK DANMARK A/S
GK Kaysen
GLARMESTER STENDER ApS
GLOBE SYSTEMS A/S
GO-LEG V/MICHAEL BRANDT SVENDSEN
Gourmetens Grønt
Gunnebo Perimeter Protection A/S
GPP PERIMETER PROTECTION A/S
Green Communication ApS
GREEN LIGHT A/S
GREEN TEAM ApS
GREEN-ANLÆG ApS
GROUNDPLUG INTERNATIONAL ApS
GROWTEK ENTREPRISE ApS
GRØN VÆKST A/S
GRØNBECH & SØNNER A/S
Gråbrødre Arkitekter A/S
Gråbrødre Arkitekter I/S
GULVBUTIKKEN ERHVERV ApS
GULV-CENTRET ApS
H C Biler Haarby Turist v/ Kurt Jensen
H M Hansen v/Henrik Møller Hansen
HAGS DANMARK A/S
Haller Entreprise ApS
HAMMELSVANG A/S
HANS JUEL JENSEN ApS. VOGNMAND OG ENTREPRENØR
HANSSON & KNUDSEN A/S
HARTVIGSEN & KO ApS
HAUGE Stål A/S
HEADSET SHOP ApS
Heboleg v/Claus Hebo
HEDEDANMARK A/S
HEIDE ApS
HESSUM-HAVE A/S
Hetag Byens Tag A/S
Hj Ventilation
HJ VENTILATION SERVICE A/S
N/A
HJELPEMIDDELPARTNER AS
Hjære Frugt & Grønt ApS
HOLDENS PLANTESKOLE A/S
HOLME ApS
Horne Haveservice v/Ole Folmer
Timelønsarbejde
Horne Havnerenovering v/René Langaa Ingildsen
HORNE VOGNMANDSFORRETNING ApS
HRSUND.DK ApS
HSM INDUSTRI A/S
HUNDSBÆK & HENRIKSEN A/S
HUNDSBÆK & HENRIKSEN A/S. RÅDGIVENDE INGENIØRER
Huset Venture Danmark
Huset Venture Midtjylland
HVILENLUNDS MØBELOPBEVARING/BENNY KROHN HENRIKSEN
HYBEL VVS APS
HYDRO-CON A/S
HØJAGER BELYSNING A/S
Højfyns Murerforretning ApS
GÆRUP VVS- OG SMEDEFORRETNING APS
Haagerup Ejendomme ApS
HÅNDVÆRKERGÅRDEN A/S
HÅSTRUP OG NAB VVS A/S
I/S BRØDRENE NIELSEN
IB G. JENSEN A/S
IC SKILTE ApS
Idé-Sign - Sign, Sun & Safe
IKEA A/S
IMG, International Management Group
IMMO A/S
Incita Hovedstaden
INCITA
N/A
Industris UAB
IN-JET APS
INNOTEC DANMARK A/S
Interaktiv AV-Udstyr
Inventarland A/S
INVENTARRUM A/S
I-plus ApS
ISHØJ HEGN A/S
ISOLERINGS-GRUPPEN ODENSE A/S
IT-ELTEKNIK ApS
J. BEESE VVS OG BLIK A/S
J. DYHR A/S
JACK FOGED A/S
Jakobsen & Blindkilde A/S
JAKOBSENS MALERFIRMA, GULVE, GARDINER OG FARVER ApS
JC Anlæg v/John Allan Christiansen
JCJ ELSERVICE ApS
JE-Electro v/Jacob Eland
JELLE-BO ApS
JENS KRISTENSEN EL-ANLÆG A/S
Jensen Entreprenørforretning ApS
JK Striber IVS
JOCA TRADING A/S
JOHN FORLEV A/S
Johnny Madsens Tømrer & Snedkerforretning
JP El & Data A/S
JP2TAL VENTILATION ApS
JS Ventilation- Vest A/S
JT EL-PRO ApS
Juhl P v/Finn Juhl Pedersen
JYSK TAVLEMONTAGE APS
K E VENTILATIONSSERVICE ODENSE APS
K.E. VENTILATIONSSERVICE ODENSE ApS
K.J.K. ApS
Kai Andersens Eftf. A/S
KAJ BECH A/S
Kaptur
Karlshøj & Co
KDALUK IVS
KDC Kraner / Gislev Autoværksted v/Klaus Deleuran Christensen
KELD HERMANN A/S
Kemp & Lauritzen A/S
Kene Gulve & Gardiner ApS
KENE HANDELSSELSKAB ApS
Keycab Gadstrup
KEYCAB ApS
KINGO KARLSEN A/S
KJ Tømrer v/Kenneth Staal Jørgensen
KJK Træemballage & Tømrermester ApS
Klassisk Rengøring
KLEJNSMEDEN/ULF STIG KRISTENSEN
Klejnsmeden v/Ulf Stig Kristensen
KloakTek ApS
KLUNTZ A/S
Knudsen Bilpleje
KOMPAN DANMARK A/S
KONE A/S
Konica Minolta Business Solutions Denmark a/s
KONTOR SYD A/S
KORINTH ENTREPRENØRFIRMA A/S
KORINTH TØMRER & MURERFORRETNING ApS
KRAM TELECOM A/S
K & K ApS
Kroghs El Teknik ApS
KRÜGER A/S
KURT JENSENS MASKINFABRIK A/S
Kværndrup Smede- og Maskinforretning v/ Poul Nikkelborg Teinholt
KW. Ventilation
L.P. MADSEN. RÅDGIVENDE INGENIØRER A/S
LabConcept ApS
LE34 Odense
LANDINSPEKTØRFIRMAET LE34 A/S
Landinspektørfirmaet Nørgaard v/Mikkel Steen Nørgaard
Langelands Stål ApS
LARS TJØRNELUND ApS
LASSES EL ApS
LASTO A/S
LED-Mark ITS ApS
Lekolar SIS A/S
LG Handel og Nedbrydning ApS
LH HOCKERUP A/S
LH-GULVE A/S
LIFA A/S Landinspektører
LINDE EL A/S
LINDPRO A/S - Haarby
LINDPRO A/S
Lithomex A/S
LiveVision.nu Co. Ltd
LKN BYG A/S
LJL Montage v/Lars Rath Littau
LL hvidevareservice
LN TØMRER- & SNEDKERMESTER ApS
LONICO ApS
LOUIS NIELSEN A/S
LYSIPLEX A/S
LYSTERAPI.DK A/S
Lægdsgaard ApS
Låseteknik A/S
M.J. ERIKSSON AKTIESELSKAB
M/S BERTHA-K ApS
MAGNUS TRUELSEN & BUCH A/S
MALEREN Bjerring & Co ApS
Malerfa. Art Deco v/Kenneth Lund
MALERFIRMAET ANDERSEN OG GARRETT ApS
MALERFIRMAET KIRKELØKKE A/S
MALERGRUPPEN A/S, BORIS CHRISTENSEN
Malermester Carsten Thomsen
Malermester Henrik Aaskov Eriksen
Malermester rasmus Folke Olsen
Malermester Tina Mechlenborg
MARIUS PEDERSEN A/S
MASANTI DANMARK ApS
Maxplay ApS
Mayday Service ApS
MBA Miljø ApS
Meco Tech ApS
Michaels Maskinstation v/Michael Larsen
Midtfyns Kloakservice ApS
MIDTFYNS RENOVATION I/S JAN BO KRISTENSEN KIM MUNK KRISTENSEN
MIDTFYNS TOTALSERVICE A/S
MILÁN BELYSNING ApS
Miljøteknik
MI-VI-REN & SERVICE-VAGTEN ApS
MMT GROUP A/S
Mobilhouse A/S
Mocare ApS
MOGENS KNUDSEN LANGESKOV A/S
Molanders Malerfirma v/Tommy Gösta Molander
MontageCompagniet ApS
MOOGIO ApS
MOTO MUTO ApS
movani.dk - MVN Kontor & Data
MRV Entreprise ApS
MS TRADING ODENSE A/S
MT Højgaard A/S
MTE. Recycling ApS
Muehlhan A/S - Vissenbjerg
MUEHLHAN A/S
Munck Asfalt a/s
MUNCK FORSYNINGSLEDNINGER A/S
MUNCK HAVNE & ANLÆG A/S
MURERFIRMAET HEINO LARSEN ApS
Murerfirmaet Jan Rasmussen
MURERMESTER ASKHOLM ApS
MURERMESTER JENS CHR JENSEN
Murermester Michael Madsen
MURERMESTER PALLE JENSEN V AABY A/S
MURERMESTER PALLE JENSEN. V. AABY A/S
Murermester Sejersen ApS
MURERMESTER UFFE SKOVLUND FAABORG ApS
MURERMESTERFIRMA JOAKIM LOLK BØDKER ApS
MURERMESTRE BRDR KNUDSEN ÅRSLEV APS
MURERMESTRE BRDR. KNUDSEN. ÅRSLEV ApS
4Sound Odense
MUSIC RETAIL DENMARK A/S
Myllerup Entreprenør A/S
JH-KLOAKSERVICE ApS
N.C. JOHANSEN OG SØN. ODENSE ApS
N.T. Falke A/S
NEDRIVNINGSAKTIESELSKABET J. JENSEN
NEWTEK ApS
NICOLAISEN & LARSEN A/S
Niels' Tømrer & Montage
Nielsen Electric
NIMA REKLAME APS
NIRAS Allerød
NIRAS A/S
NITO-TEK A/S
Nordfreds
NORDFYNS GULVE ERHVERV ApS
NORDIC MARINE SERVICE A/S
NORDIC MASKIN & RAIL P/S
NORDISK KUNSTGRÆS IMPORT ApS
nordomatic A/S
Nordqvist A/S
Norskov Have & Anlæg
Norva24 Danmark A/S
NR LYNDELSE EL A/S
NR. LYNDELSE EL A/S
Nr. Lyndelse Malerfirma v/Karsten Iversen
NR LYNDELSE TAGDÆKNING A/S
NR. LYNDELSE TAGDÆKNING A/S
NYKILDE ApS
NYRING VVS, BLIK & GAS ApS
NÆSBY MALERFIRMA A/S
O&J CTS A/S
OBH RÅDG. INGENIØRER A/S
ODENSE EL ApS
ODENSE LÅSESERVICE A/S
ODENSE NEDBRYDNING ApS
Odense Ny Flytteforretning
OFFICEKURSUS.DK ApS
OK GULVE A/S
Ollerup El ApS
OMMEN & MØLLER A/S
ORBICON A/S
OSCON ApS
P. HANSEN & CO. A/S
P OLESEN & SØNNER A/S
P. OLESEN OG SØNNER A/S
P.I.T. HEGN A/S
PALLAS INFORMATIK A/S
Panex Solafskærmning I/S
Papir og Blæk
PER BEKKELUND ApS
PER CHRISTIAN HANSEN
Per Aarsleff A/S
Peter Damby Hahn
PH-BYG FAABORG A/S
PHD Stillads A/S
PHØNIX TAG FYN A/S
Phønix Tag Svendborg A/S
Pineapple Developers
PLAST-LINE A/S
PlusCoat - Svendborg A/S
PlusCoat DK A/S
Polygon DB Fyn
Polygon DB A/S
POLYSAN A/S
POM Industries A/S
PRIMATAG A/S
Prof Workforce ApS
PROTAC A/S
PROTECTOS A/S
Ravnemosen
RD DATA A/S
RECOVER NORDIC ApS
REDTZ GLAS & FACADE A/S
REDTZ GLAS OG FACADE A/S
REFSVINDINGE ENTREPRENØR ApS
REGNVANDSTANKEN ApS
REN VELKOMST ApS
RENAS ApS
RENÉ MUNCK ApS
RGS Nordic A/S
RIBERGAARD ANLÆGSGARTNERE A/S
RIBERGAARD ANLÆGSGARTNERE A/S
Ri-Bol Service, Svendborg Kloak- Service v/Bent F Nielsen
RICH. EBBESEN ApS
RISBJERG EL & KØLETEKNIK A/S
RISHØJ A/S
RJ Konsult ApS
RoadEng v/Erik Nielsen
Roadstud ApS
Rollety ApS
ROPOX A/S
ROSENBERG VENTILATION APS
Rosenlund Glarmester v/ Jan Michael Rasmussen
Royal Flyt
ROYKON A/S
Runøe & Teil ApS - afd. Kværndrup
RUNØE OG TEIL ApS
RYSLINGE TAGDÆKNING A/S
S E Trafik ApS
S GULDFELDT NIELSEN A/S
S. GULDFELDT NIELSEN A/S
S.A. GARDINER ApS
S E KRONSBJERG A/S
S.E. KRONSBJERG A/S
S.T.O.P. A/S
SAFE & SECURE ApS
Saferoad Daluiso A/S
SAND & GULDBORG A/S MURER- OG ENTREPRENØRFIRMA
SAND & GULDBORG A/S. MURER- OG ENTREPRENØRFIRMA
Sandholt-Lyndelse Tømrerforretning ApS
SAP ApS
SC Kontrol og Vagt ApS
SCAN OFFICE A/S
SCANDIC HOTEL A/S ADMINISTRATION
SCANDIC HOTEL A/S
SCANVIEW A/S
SCHOUS EL & HVIDEVARE ApS
SCHULTZ ANLÆG & VEDLIGEHOLD ApS
SCHAARUP ARKITEKT- & BYGGEFIRMA ApS
SEAS-NVE A.M.B.A.
Selskabet af 10. februar 2020 ApS
Selskabet af 22.12.17 A/S
SER-HEGN A/S
SERI Q SIGN A/S
SIGN PARTNER A/S
Skorstensfejermester Kim Johansen
SKOVBO ERHVERVSBEKLÆDNING APS
SKUMGAARDEN ApS
SKÅRUP MALERFORRETNING V/SØREN ANTVORSKOV HANSEN
SMEDE- & BLIKKENSLAGERMESTER PER MORTENSEN A/S
Snave Brolægning v/Kim Kristian Kvolsgaard
Sofienlund Sav -og Tømrerværksted v/Arvid Christoffersen
Solvation it v/Henrik Thor Eiriksson
Sonesson Inredningar AB
Spangenberg & Madsen Rådgivende Ingeniørfirma A/S
SPANGENBERG & MADSEN. RÅDGIVENDE INGENIØRFIRMA A/S
Sparvath ApS
SPECIAL MASKINER A/S
special minds ApS
SPOTLAND A/S
SSG A/S Herlev Center
SSG A/S
ST SKOLEINVENTAR A/S
STARK Svendborg
Stark Danmark A/S
STEELTEC ODENSE ApS
STEMA SHIPPING A/S
Stengel Entreprise A/S
Step - Supply Chain
STEP A/S
stjerneflyt
Storm Tømrer & Gulventreprise ApS
Subsea Survey A/S
SUNSTAR V/BIRGIT JENSEN
SVANNINGE MALERFORRETNING ApS
SVANNINGE SKOVSERVICE A/S
Svendborg Fuger ApS
SVENDBORG MØBELTRANSPORT OG FLYTTEFORRETNING V/ MICHAEL PEDERSEN
Svendborgs Træfældning & Haveserv. v/Lars Christensen/S.T.H. Anlæg
SVOP VVS & BLIK ApS
Sweco Danmark A/S
Sy'an
Sydfyns Kloak ApS
Sydfyns Malerforretning
Sydfyns Stempel & Gravering v/Jill Foged
SYDFYNSK HÅNDVÆRK A/S
SØNDERGAARD A/S
SØRUP SMEDE- OG MASKINFORRETNING A/S
SØRUP SMEDE A/S
T. Eggertsen ApS
T.H Gulvservice
T.M. BYGGEENTREPRISE ApS
TAGSPECIALISTEN DANMARK ApS
Meier Profil & Glas A/S
TARPGAARD A/S
TARUPVVS.DK ApS
TC ANLÆG A/S
TC GULVE A/S
Tegnestuen INN
Tegnestuen Nyvej ApS
Termo 2000/ Tim Degn
TF Sport & Fritid ApS
THERMIT ApS
Thoms Låse & Sikringscenter
THORSØ A/S
TimberNest IVS
Toft Nedbrydning ApS
TOFT v/Eddy Toft
TOMMERUP TØMRER OG SNEDKER ApS
VOGNMAND OG ENTREPRENØR TONNY MADSEN A/S
TONNY MADSEN A/S
TORBEN CLAUSEN A/S - Andre
TORBEN CLAUSEN A/S
TORNHØJ BILER A/S
TOTALTRUCK A/S
TRAFIK & FRITID ApS
TRANEKAER-ARKITEKTKONTOR.DK ApS
Trap+ A/S
TRUNDERUP MURERFORRETNING ApS
TULLEBØLLE VVS & BLIK APS
Tvis Køkkenet Odense ApS
Tækkefirma Slotsgårdens Eftf. ApS
TÆKKEMAND ARNE KLUWER
TØMRER- OG SNEDKERFIRMAET CARSTEN KNUDSEN A/S
TØMRER- OG SNEDKERFIRMAET PETER ELLEGAARD A/S
Tømrerfirmaet Niels Larsen ApS
TØMRERFIRMAET RASMUSSEN & UDENBY ApS
TØMRERFIRMAET ULRIK FYRSTERLING A/S
TØMRERMESTER ALLAN BROHOLM ApS
Tømrermester Carsten Hartmann Aps
TØMRERMESTER CARSTEN HOLM RASMUSSEN
TØMRERMESTER DANNY FLENSBURG ApS
Tømrermester Flemming Poulsen
TØMRERMESTER HØISING ApS
TØMRERMESTER KASPER THORUP ApS
TØMRERMESTER STEEN ANDERSEN ApS
TØMRERMESTRE K-K NIELSEN ApS
Udbudsvagten A/S
Ulbølle Tømreren ApS
UNO UNIQA GROUP A/S
V. GULDMANN A/S
VANTINGE TEKNIK A/S
VANTINGE VVS ApS
VEJLE TRADING ApS
Vejstrup Machine Control ApS
VEKSØ A/S
VENDLET ApS
Vesta Fjord ApS
VESTER KOPI A/S
VESTER KOPI ApS
Via Trafik Rådgivning A/S
VIEWNET SYSTEMS ApS
Vikingleg I/S
VIRKON ApS
VIRKSOMHEDSPORTEN A/S
VITA Ingeniører ApS
VKAREN.DK ApS
VOGNMAND OG ENTREPRENØR BENT OVE JØRGENSEN A/S
VOGNMANDSFIRMAET LARS NIELSEN A/S
VOLSTRUP TØMRERFORRETNING ApS
VVSGRUPPENFYN ApS
VVS GRUPPEN FYN ApS
VVS-FIRMAET MAX ENGGAARD A/S
VVS-Huset ApS
Wacker Neuson ApS
WANDRUP BYG ApS
WOOD-WAYS.COM A/S
ZiboCare A/S
ZØLLNER A/S
Øens Køle- & Klimateknik ApS
ØkoSafe ApS
ØKO-SAFE ApS
ØSTERSKOV BYG ApS
AA LÅSESERVICE
ÅF Infrastructure Planning A/S
ÅRSLEV MALERFORRETNING A/S
Årslev Tømrerforretning ApS

Faaborg-Midtfyn Kommune at Comdia

Supplier

Tender

Market dialog

Innovation

ITG-liste: 668
Udbudsplan: 13
Afsluttede udbud: 27