Entities

Gribskov Kommune

Vendor list



Register

Gribskov Kommune's Leverandørliste

[T] "30900AE6-E634-4756-99AF-5980DDCF92F0"

NB: It requires a "private company/supplier" profile to apply for admission to the vendor registration.


[T] "Denne leverandørliste har regodkendelse 12 måneder efter din første godkendelse. Dvs. at du aktivt skal ind og regodkende klausuler og krav, for at forblive på listen. Du vil modtage en påmindelse via email 21 dage før fristen for regodkendelse."

[T] "Virksomheder på leverandørlisten"

Supplier
103 ApS
A1 CONSULT A/S
ABC PAVILLONER A/S
ACEL A/S
ADAPTEO A/S
AIR-NORDIC ApS
AJOS A/S
AK Service og Vedligehold A/S
AKTIVBYG & ANLÆG ApS
Alge-Expressen ApS
ALPHA AKUSTIK ApS
ALUMECO A/S
AMG-GRUPPEN ApS
AN METALFACADER ApS
ANLÆGSGARTNER GOTTLIEB A/S
Anlægsgartnerfirmaet Dahlgaard ApS
Arkil Fundering A/S
ARKITEMA
ARKITEMA K/S
BAGGER LÅSE & ALARM A/S
BBC Anlæg v/Benjamin Blichert Christensen
BECKS ApS
BERNER PEDERSEN A/S
BGFIX Danmark ApS
BH El-Service
BMH Byg v/Buster Herskind
Boligfiks v/Gorm Geer Pedersen
Boysen El og Teknik ApS
BRAVIDA DANMARK A/S
BRDR. LAURIDSEN ApS
Bridgesystem ApS
BRIGHTR GROUP ApS
BROCONSULT A/S
BT GULVE OG GARDINER HERLEV A/S
BØGELUND VVS A/S
C.H. BYG A/S
CAEMENTO ApS
Cami Miljø v/Jan Bødker Kristensen
CARLSEN & CO. ApS
CAVERION DANMARK A/S
CERTEX DANMARK A/S
CF - Gulve v/Claus W Frederiksen
CF-Gulve v/Claus W Frederiksen
CG JENSEN A/S - Fabriksparken v. Glostrup
CG JENSEN A/S
CL ELECTRIC A/S
CLAUS HOLMER APS
Copla Legepladser ApS
CP ApS
DAHM HUSE APS V/KENNETH D JENSEN
DAHM HUSE ApS
Dansk Erhvervsisolering ApS
DANSK GULVRENOVERING ApS
DANSK LEGEPLADS ADMINISTRATION ApS
DANSK LEGEPLADSINSPEKTION ApS
Dansk Totalentreprise
DANSK BELYSNINGS SERVICE A/S
DBS LYS A/S
DE-CON ApS
DELTA-PROSAL ApS
DGE MILJØ- OG INGENIØRFIRMA A/S
DOLENCO ApS
DR. SCHUTZ SCANDINAVIA A/S
Dream Team Service I/S
DUEMOSE A/S
DUPA GULVE ApS
DYHL ELECTRIC ApS
Eco-Power ApS
Egedal Hjemmeservice / Egedal Gruppen
EJENDOMMEN FRYDENHØJ V/KIM STAUNSKJÆR
EL:CON A/S
Energia IVS
ENTREPRENØR MICHAEL CHRISTENSEN
Entreprenør Preben Beck ApS
ENTREPRENØRFIRMAET NORDKYSTEN A/S
ENTREPRENØRFIRMAET OLE MIKKELSEN A/S
Ernst Christensen & Søn V/ Carl-Erik Christensen
EUROSTAR DANMARK A/S
EXPANDIA MODULER A/S
FENDT-HANSEN ApS
FINN VINDAHL ANDERSEN. VVS-ENTREPRISE A/S
Fischer Gruppen A/S
Kolon Total Inventar
FJ TRADING A/S BOLIG- OG INSTITUTIONSINVENTAR
FLEMMING ALLAN W SØRENSEN
FLEMMING FRANCK A/S
FOLMER NIELSEN & SØN ApS
Forstas A/S
Frid Byg
FRISK MALERSERVICE
FROSTLINE A/S
Seehuusen VVS
FYRODAN VVS A/S
GARDINMONTØREN ODENSE APS
GARDIN MONTØREN BOTEX HOME ApS
GK DANMARK A/S
GLARMESTEREN I HELSINGE ApS
GO-LEG V/MICHAEL BRANDT SVENDSEN
GRIBSKOV ISOLERING ApS
GROUNDPLUG INTERNATIONAL ApS
Gruber El-Teknik ApS
GRØN VÆKST A/S
GRØNBECH & SØNNER A/S
Grønt og gråt ApS
GUNDSØ ENTREPRENØR FORRETNING A/S
GUNDSØ MARKISER A/S
HAGS DANMARK A/S
Heboleg v/Claus Hebo
HEDEDANMARK A/S
Hegn og Montage ApS
HELSINGE KLOAKSERVICE ApS
Helsingør bygge og anlæg
HELSINGØR EL-TEKNIK ApS
HELSINGØR VENTILATION ApS
HOLME ApS
Hrmann
HSG El-Teknik ApS
HYDRO-CON A/S
HØJAGER BELYSNING A/S
HØJBY INDUSTRI ApS
I/S BRØDRENE NIELSEN
IB G. JENSEN A/S
IC SKILTE ApS
N/A
Industris UAB
Ingels & Co ApS
INGHOLT CONSULT ApS
Installatøren & Entreprenøren ApS
I-plus ApS
ISHØJ HEGN A/S
ISOKVIK.ISOLERING ApS
JCN Industriservice ApS
JDD Entreprise ApS
JELU GULVBELÆGNING ApS
JENS H. HANSEN ApS
JOHN FORLEV A/S
JP2TAL VENTILATION ApS
JT3 KLIMA A/S
JV BYG ApS
Kaelo IVS
Kaptur
Karma Gulve IVS
KATHØJ KLOAKSERVICE ApS
KBH - TEGN & BYG V/KIM BACH-HANSEN
KBK TAGENTREPRISE A/S
Kiertner Kloak ApS
KINGO KARLSEN A/S
KLINGENBERG ANLÆG & KLOAK A/S
Kokkedal Tømrer-Snedker IVS
KOMPAN DANMARK A/S
KRÜGER A/S
KVALIFUGE ApS
Kyedbyg A/S
L4W Byg ApS
LE34 Odense
LANDINSPEKTØRFIRMAET LE34 A/S
LASTO A/S
LED-Mark ITS ApS
LEIF LARSEN VENTILATION A/S
LEIF NIELSEN A/S
Leif Pedersens Eftf. ApS
Lekolar SIS A/S
LG Handel og Nedbrydning ApS
LINDE BRANDMATERIEL APS
LiveVision.nu Co. Ltd
LIVING ART A/S
Lj- Byg IVS
LYDERS & SVEND G A/S
LYDERS & SVEND G. A/S
MALERFIRMAET H FRIEDMANN & SØN A/S
MALERFIRMAET H. FRIEDMANN & SØN A/S
Malerfirmaet NPC ApS
MALERFIRMAET SANDER & DAM A/S
MALERMESTER BENTE SCHMIDT-SØRENSEN ApS
MALERMESTER TEIT FREDERIKSEN ApS
Malermester Thomas Carlsen
MALERMESTER TOM MORTENSEN
MANGOR & NAGEL A/S
MBA Miljø ApS
MC BYG A/S
MD BYG ApS
MH ELEKTRIC A/S
Michaels Håndværk & Service - Tømrer & Snedker
Midtjysk Miljøblæsning Aps
MILÁN BELYSNING ApS
Mobilhouse A/S
MontageCompagniet ApS
MOTO MUTO ApS
MpEntreprise v/Michael Pamperin
MRV Entreprise ApS
MTE. Recycling ApS
Munck Asfalt a/s
Murerfirmaet T-RIIS
Murermester C. Johansen
MURERMESTER ERIK ANDERSEN AF GILLELEJE ApS
Murermester SK
MØLBAK LANDINSPEKTØRER A/S
N. P. Andersen ApS
NANOSTONE A/S
NCC Danmark A/S
NEDRIVNINGSAKTIESELSKABET J. JENSEN
NEWTEK ApS
NJORD VVS Teknik ApS
Nordic Bygningsentreprise ApS
NORDIC MASKIN & RAIL P/S
NORDISK KUNSTGRÆS IMPORT ApS
NORDKYSTENS EL OG DATA TEKNIK ApS
NORDKYSTENS FLISEMURER ApS
Nordsjællands Multiservice v/Mikkel Pedersen
NORDTAGA/S HOVEDKONTOR
NORDTAG A/S
Norva24 Danmark A/S
NP Logistik & Transport
NTEK ApS
NYBO-KESSLER MALERFIRMA A/S
OMØ MILJØ & FACADERENS A/S
Orbicon Høje Taastrup
ORBICON A/S
OSCON ApS
P OLESEN & SØNNER A/S
P. OLESEN OG SØNNER A/S
P.I.T. HEGN A/S
P.P. BROLÆGNING A/S
PACCO A/S
PAPIRULD DANMARK A/S
PB Kloak & Anlæg
Pedersen og Niemann ApS
Per Aarsleff A/S
PERFEKTA ApS
PICO SØRENSEN ENTREPRISE ApS
Planleg ApS
PNP-BYG A/S
PODA ENTREPRISE ApS
Prestige Maleren ApS
PRIMATAG A/S
PRO VENTILATION A/S
Pro-malerservice ApS
PRSikring IVS
Ras.Jensen Entreprenører ApS
RASMUS EBBE ApS
REBO A/S
REN VELKOMST ApS
Roadstud ApS
ROPOX A/S
RUNE ANDERSEN TØMRER-/SNEDKERMESTER ApS
RYSLINGE TAGDÆKNING A/S
Rørskou El ApS
Saferoad Daluiso A/S
SCANDERA ApS
Scandi Construction ApS
SCHELLER. HOUGAARD & PETERSEN A/S
SCHINDLER ELEVATORER A/S
Schønemann & Co ApS
SERI Q SIGN A/S
SIF GRUPPEN A/S
SKADESERVICEVAGTEN A/S
SKOU GRUPPEN A/S
SMKA MALERSERVICE ApS
Snedkermester Kevin Rister
SPOTLAND A/S
STEMA SHIPPING A/S
Strander A/S
STRØM HANSEN A/S
STUBOGGREN.DK ApS
SUND BYG ApS
Svanefjord Entreprise ApS
SVEND ERIK NORBY
SYDKYSTENS EL-FORRETNING A/S
SYDKYSTENS EL A/S
Søren Garde Rådgivning
TAGSPECIALISTEN DANMARK ApS
TECVISION A/S
TEMA GRUPPEN ApS
TF Sport & Fritid ApS
TISVILDE ANLÆGSGARTNERI A/S
Toft Nedbrydning ApS
TOFT v/Eddy Toft
Trio Gulve ApS
TRIO-EL A/S
Tømrermester Martin Jespersen
UNDO-ApS
UNISPORT SCANDINAVIA ApS
UNO UNIQA GROUP A/S
V. GULDMANN A/S
VEJBY CEMENTSTØBERI ApS
Vejdoktoren.dk ApS
VEJLE TRADING ApS
VEKSØ A/S
VERDO TEKNIK A/S
VIAVENT ApS
Viggo Pedersen & Søn A/S Byggeentreprise
Viking Markiser og Solafskærmning A/S
Vikingleg I/S
VILLY JØNSSON A/S
VOGNMAND KOLD A/S
Wacker Neuson ApS
WILNO RUSTFRI ApS
WOOD-WAYS.COM A/S
WSP Danmark A/S
YIT Danmark A/S Kontor Køge
YIT Danmark A/S
ZACHO-LIND A/S
ZYSTM A/S
ZØLLNER A/S
Aarsleff Rail A/S

Gribskov Kommune at Comdia

Supplier

Tender

Market dialog

Innovation

Leverandørliste: 288
Udbudsplan: 26
Aktuelle udbud: 0
Afsluttede udbud: 3
Høringer: 0