Entities

Tender

Opførelse af Handicapboliger i Ølgod

Back

  • Tender plan

    Begrænset licitation

  • Departments

  • Participants/Assignment

    Anlæg
    Winner(s):
    • - SCHANTZ BYG A/S
    Invited:
    • - ENTREPRENØR HENNING HAVE A/S
    • - KIM VIND MASKINSTATION & ENTREPRENØR ApS
    • - POUL HANSEN ENTREPRENØRER A/S
    • - SCHANTZ BYG A/S
    • - SVEND B. THOMSEN A/S
    Murer
    Winner(s):
    • - BO MICHELSEN A/S
    Invited:
    • - BO MICHELSEN A/S
    • - J.M. BYG NORDENSKOV A/S
    • - Murerfirmaet Lauridsen Laust Lauridsen
    • - P. JENSEN & SØNNER OUTRUP ApS
    • - RIES & PEDERSEN VARDE ApS
    • - MURERMESTER LEIF ANDERSEN. SIG ApS
    Tømrer
    Winner(s):
    • - MASKINSKEDKERIET PHØNIX. BRDR. IVERSEN ApS
    Invited:
    • - BRIX & LANGGAARD BYG ApS
    • - BYGGEFIRMAET BLOM OG BJERG ApS
    • - HAAHRS TØMRER OG MURER ApS
    • - MASKINSKEDKERIET PHØNIX. BRDR. IVERSEN ApS
    • - HANSEN & BAY BYG A/S
    • - H.H. Tømrer- & Snedkerforretning Nordenskov ApS
    Gulv
    Winner(s):
    Invited:
    • - BYGGEFIRMAET BLOM OG BJERG ApS
    • - MASKINSKEDKERIET PHØNIX. BRDR. IVERSEN ApS
    • - Næsbjerg Gulve & Bohnensach Design v/Lars Ebbesen
    • - HAMMELSVANG A/S
    Maler
    Winner(s):
    • - MALERFIRMAET KJØGX ApS
    Invited:
    • - MALERFIRMAET JENS ERIK BUSK
    • - Malerfirmaet Arp v/Kim Arp
    • - MALERFIRMAET KJØGX ApS
    • - MARLENES MALERFIRMA ApS
    • - MALERFIRMAET THORDSEN A/S
    • - TJÆREBORG MALERFORRETNING A/S
    El
    Winner(s):
    • - BR-EL A/S
    Invited:
    • - ELEKTRIKER LØSNINGEN ApS
    • - BLUE-TECH A/S
    • - BR-EL A/S
    • - KEMP & LAURITZEN LINDPRO A/S
    • - SCAN-EL A/S
    VVS
    Winner(s):
    • - GRINDSTED VVS ApS
    Invited:
    • - ALSLEV VVS OG BLIK A/S
    • - BRAVIDA DANMARK A/S
    • - KASTER & JESSEN VVS OG BLIK ApS
    • - SMEDEMESTER JAN NIELSEN ApS
    • - BLUE-TECH A/S
    • - GRINDSTED VVS ApS
    • - BRINK SMEDE & VVS ApS
    • - TISTRUP-BOUNUM SMEDE- OG MASKINFORRETNING A/S
    Ventilation
    Winner(s):
    • - JOHN JOSEFSEN VARDE ApS
    Invited:
    • - BLUE-TECH A/S
    • - BRAVIDA DANMARK A/S
    • - JOHN JOSEFSEN VARDE ApS
    • - KEMP & LAURITZEN A/S
    • - LASSEN VENTILATION ApS
    • - AIRTEAM A/S
    Elevator
    Winner(s):
    • - INGILDSEN ELEVATOR A/S
    Invited:
    • - SCHINDLER ELEVATORER A/S
    • - INGILDSEN ELEVATOR A/S
    Sprinkler
    Winner(s):
    • - BRØNDUM HOLDING A/S
    Invited:
    • - KEMP & LAURITZEN A/S
    • - BRAVIDA DANMARK A/S
    • - BRØNDUM HOLDING A/S
Documents0
    No publicly accessible documents have been added
    Contact information
    Søren Birk Jensen
    soje@varde.dk
    79947497
    Disciplines
      No trades have been added to this project

      Varde Kommune at Comdia

      Supplier

      Tender

      Market dialog

      Innovation

      Leverandørliste: 349
      Udbudsplan: 54
      Aktuelle udbud: 11
      Afsluttede udbud: 68
      Høringer: 0